Замовити дзвінок Instagram

Вода з грецьким характером

ZARO’S SA — грецька компанія, що займається розливом натуральної мінеральної води ‎ZARO’S. Компанія була заснована у 1980 році у префектурі Іракліон.

  • reword 2015
  • reword 2017
  • Історія води ZARO’S починається з колиски європейської цивілізації — острова Крит. Там, де колись народжувалися грецькі боги, тепер зароджується кришталево чиста вода. І навіть сама назва селища Зарос перекладається як «‎місце, де тече вода»‎.
  • В однойменному селищі, розташованому в південній частині Псилорітісу на висоті 340 м над рівнем моря, крапля за краплею вона відшліфовує свій характер, переданий у спадок грецькою природою.
  • У яку б критську таверну ви не зайшли, вас зустрінуть із пляшкою холодної мінеральної води ZARO’S. Місцеві жителі пишаються тим скарбом, яким нагородила їх природа, а тому підтримують свою автентичність і традиції, а з ними розвивають і локальне виробництво.

Крапля, яка народжується 4 роки

Кожна крапля води ZARO’S — снігопади й дощі, які, проникаючи в карбонатні породи гірського масиву Псилорітіс, утворюють артезіанське джерело Аматі. Це — єдине родовище природної мінеральної води на Криті.

Завдяки гірській фільтрації вода із цієї місцевості має всі властивості, які підходять для повсякденного вживання кожній людині. Її оптимальний склад і м’який смак — скарб, який подарувала нам Греція. Вода ZARO’S перейняла від природи Криту лише найкраще: унікальний склад, оптимальний рівень pH (8,1) і низький вміст

Якщо ви займаєтеся спортом і ведете активний спосіб життя, ZARO’S стане для вас невід’ємною помічницею. Завдяки своєму складу вона допомагаєне накопичувати молочну кислоту в м’язах, а також знижує кислотність шлунка, вирівнюючи рівень pH в організмі. Під час тренувань мінеральна вода ZARO’S надасть вам сил на нові звершення, а після — допоможе відпочити й відновитися.

Origin

Природний розлив

Вода із джерела Аматі — первозданно чиста. Така, якою її створила природа Греції. На жодному з етапів розливу вона не піддається впливу людини, зберігаючи свій нестримний характер і особливі властивості. Її розливають на заводі ‎ZARO’S SA‎ неподалік від Іракліона. З глибини 180 м швидким природним потоком через трубопровід мінеральна вода потрапляє одразу на завод, а згодом — у пляшки. Завдяки інноваційному підходу вода ZARO’S залишається такою, якою з’явилася на світ.

Кожна вода має свій особливий характер, який передається їй від природи. У ZARO’S він нестримний, енергійний і з жагою до життя. Смакуйте життя разом із ZARO’S!