Замовити дзвінок Instagram
 • Благодійність від Zaros

  Безкоштовна допомога для війскових, та людей, що її потребують по всій Україні.

  Читати більше
 • Ми те, що ми п’ємо: як правильно вибрати воду

  Колись вода стала колискою життя — і сьогодні життя неможливе без води. Щоб підтримувати здоров’я і мати чудовий вигляд, необхідно пити в достатній кількості. Здавалося б, що може бути простіше: у магазинах представлений величезний вибір бутельованої води — купуй будь-яку й пий. Однак далеко не кожна вода буде дійсно корисною. Давайте розберемося, на що потрібно звернути увагу перед купівлею.

  Читати більше
 • Гідрокарбонатна вода: користь для організму

  Про те, що пити необхідно багато, знають усі. Але що саме пити — також має велике значення. Багато хто віддає перевагу мінеральній воді, не заглиблюючись у склад і не цікавлячись її походженням. Однак часто під її маркою продається звичайна вода, збагачена газом.

  Читати більше
 • Крит: місце народження сили

  «Місце, де тече вода» — так перекладається назва селища, яке простягається вздовж тисячолітнього дубового гаю. Тут, на висоті понад 340 м над рівнем моря, серед цілющих рослин, крізь гірські породи масиву Псилорітіс виходить на поверхню Аматі — єдине джерело природної мінеральної води на острові.

  Читати більше
 • Три міфи про питний режим під час тренувань: як пити воду правильно

  Питний режим під час тренувань оповитий міфами не менше, ніж історія Стародавньої Греції. На відміну від легенд про богів, ці міфи стосуються нас і нашого здоров’я. Давайте розбиратися, де в них правда, а де домисли.

  Читати більше
 • Цікаві факти про ZARO’S

  …І дісталися Посейдону моря та океани... А от хто у Стародавній Греції відповідав за чисту прісну воду — неясно. Зате цілком точно можна сказати, що, на відміну від історій про грецьких богів, чиста й корисна мінеральна вода — зовсім не міф.

  Читати більше